• صفحه خانگی
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • قیمت طلا و سکه امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ / راه سکه امامی از خانواده خود جدا شد

قیمت طلا و سکه امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ / راه سکه امامی از خانواده خود جدا شد

قیمت طلا و سکه امروز نوساناتی را تجربه کرده است؛ به گونه‌ای که طلا و سکه امامی روند کاهشی دارند و دیگر انواع سکه افزایش قیمت را تجربه کردند. در این میان، دلار کاهشی و انس افزایشی است

به گزارش کلاغ نیوز، امروز، یکشنبه ۲۶ شهریور تا لحظه تنظیم این خبر، قیمت طلا و سکه، روند متفاوتی دارند. قیمت طلا امروز اندکی کاهشی است. قیمت سکه امامی نیز روند نزولی دارد اما سکه بهار آزادی و دیگر قطعات سکه با افزایش قیمت همراه هستند. امروز دلار در کانال ۴۹ هزار تومانی روند نزولی دارد. قیمت انس در بعضی سایت‌ها با وجود تعطیلی بازارهای جهانی، افزایشی اعلام شده است.

قیمت طلا و سکه در بازار امروز
در بازار داخلی، نرخ طلا در لحظه تنظیم این خبر اندکی کاهشی است و دو میلیون و ۳۴۴ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌شود؛ حدود چهار هزار تومان کمتر از روز کاری گذشته.

آخرین نرخ نقدی سکه امامی نیز در لحظه تنظیم این خبر کاهشی و ۲۸ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۹۰۰ تومان است؛ حدود ۵۴ هزار تومان بیشتر از آخرین روز کاری.

اما نرخ نقدی سکه بهار آزادی ۱۰۹ هزار تومان افزایش را تجربه کرده و به حدود ۲۵ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان رسیده است.

بر این اساس، حباب سکه امامی امروز با حدود ۲۲ هزار تومان کاهش نسبت به روز کاری گذشته، به پنج میلیون و ۷۶۷ هزار تومان رسیده است. اما حباب سکه بهار آزادی امروز ۶۴ هزار تومان افزایش را تجربه کرده و به حدود دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.
قیمت سکه و طلا امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

قیمت و حباب انواع سکه
همچنین در دومین روز هفته، نیم سکه با قیمت ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله می‌شود که تا لحظه تنظیم این خبر، ۱۵۰ هزار تومان بیشتر از آخرین روز کاری ست. حباب نیم‌سکه نیز با ۱۳۳ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز، روی چهار میلیون و ۵۰ هزار تومان ایستاده است.
امروز ربع سکه، با نرخ ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود که که تا لحظه تنظیم این خبر، ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را نسبت روز کاری گذشته تجربه کرده است. حباب آن نیز نسبت به دیروز ۹۲ هزار تومان افزایش یافته و روی رقم چهار میلیون و ۶۷۳ هزار تومان قرار گرفته است.

سکه گرمی نیز بدون تغییر خاصی نسبت به روزهای گذشته، با قیمت شش میلیون تومان معامله می‌شود. حباب این سکه اما حدود هفت هزار تومان کاهش قیمت داشته و به سه میلیون و ۲۲۷ هزار تومان رسیده است.

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه
امروز قیمت دلار در کانال ۴۹ هزار تومان روند کاهشی دارد. این روزها بازار ارز سیگنال‌های متناقضی از آزادسازی پول‌های بلوکه شده از یک سو و حفظ و افزایش تحریم‌ها و روابط نامساعد ایران و آژانس از سوی دیگر، دریافت می‌کند. اما ظاهرا بازارساز و کاهشی‌های بازار تا کنون موفقیت بیشتری داشته‌اند. هر چند افزایشی‌ها نیز این هفته را بازه مهم و سرنوشت‌سازی برای بازار ارز می‌دانند.

در این میان، با وجود تعطیلی بازارهای جهانی، برخی سایت‌ها قیمت انس را نیز افزایشی اعلام کرده‌اند. در چنین شرایطی، راه طلا و سکه امامی از دیگر انواع شکه جدا شده است. هفته گذشته نیز، قیمت طلا بازدهی منفی و قیمت سکه بازدهی مثبت داشت. ضمن اینکه با پایان یافتن ماه صفر، فعالان بازار در انتظار بازگشت رونق به معاملا طلا و سکه هستند. برخی معتقدند این موضوع به همراه برخی اخبار منفی سیاسی می‌توانند بر قیمت طلا و سکه اثر بگذارند

لینک کوتاه خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *