سواستفاده اسنوا از مشتریان به بهانه کمبود کالا

سواستفاده اسنوا از مشتریان به بهانه کمبود کالا اتفاقی است که این روزها منجر به عصبانیت برخی از مشتریان این شرکت شده است.
به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی کلاغ نیوز، شرکت لوازم خانگی اسنوا در حالی که دو سال پیش با استفاده از نفوذ و لابی ها توانست قانون ممنوعیت واردات لوازم خانگی را تصویب کند، اما امروز به بهانه کمبود کالا و گرانی مواد اولیه، کالا را به موقع به مشتران متقاضی خرید با تسهیلات تحویل نمی دهد.

برای آگاهی از جزئیات کلیپ را ببینید؛

گزارش میدانی خبرنگار پایگاه خبری کلاغ نیوز نشان می دهد که این شرکت بعد از دریافت حواله تحویل لوازم خانگی را به سه ماه بعد موکول می کند، این در حالی است که این شرکت مدعی هست که می تواند کالای مورد نیاز بازار داخلی کشور را بدون نیاز به واردات تامین کند.

دو نکته درباره اقدامات اسنوا وجود دارد نخست اینکه از شرایط کنونی کشور و نبود کالای خارجی در بازار استفاده کند حداکثر سواستفاده را از مشتریان ایرانی بکند دوم اینکه به متولیان تنظیم بازار فشار وارد کند که اجازه دهند دوباره قیمت محصولات اسنوا بالا برود، اما واقعیت این است که هم اکنون به دلیل تورم بالای لوازم خانگی مردم نه تنها قدرت خرید کالا ندارند بلکه به دلیل کیفیت پایین برخی محصولات داخلی هیچ تمایلی برای خرید این کالاها ندارند و همچنان چشم انتظار اتفاقی در سطح روابط خارجی هستند که بار دیگر لوازم خانگی خارجی وارد کشور شود.

به طور قطع اگر وضعیت بازار لوازم خانگی در ایران متعادل بود شاید کسی سراغ این چنین برندهای نمی رفت که همواره حقوق مشتریان را زیر پا می گذارند و براخی تحویل کالا تفره می روند، در شرایطی که طبق تفاهم نامه خرید اقساطی لوازم خانگی اسنوا با صندوق بازنشستگی کشوری در مهر ۹۹ بازنشستگان با وام ۳۰ یا ۵۰ میلیون تومانی طرح خرید اقساطی لوازم خانگی می توانند محصولات این شرکت را با اقساطی ۵ ساله فوری تحویل بگیرند

لینک کوتاه خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *