گزارش اختصاصی کلاغ نیوز
شگرد دیجی کالا برای گران فروشی

در یک هفته گذشته قیمت دلار بالا رفته و دیجی کالا به بهانه پایان موجودی کالا، سفارش های یک هفته اخیر را کنسل کرده و بعد از دوباره همان کالا را با قیمت بسیار بالاتر در سایت معرفی کرده و این شگرد دیجی کالا برای گران فروشی است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کلاغ نیوز، هنوز چند ماهی بیشتر از خبر احتکار دستکش و ماسک دیجی کالا نمی گذرد که اتفاق دیگری در این شرکت رخ داده که به نوعی گران فروشی کالا و امحای اطلاعات خرید است.
در یک هفته گذشته قیمت دلار به شکل عجیبی بالا رفته است و این شرکت به بهانه پایان موجودی کالا سفارش های یک هفته اخیر را کنسل کرده و بعد از دوباره همان کالا را با قیمت بسیار بالاتر در سایت معرفی کرده است.
به عنوان مثال این شرکت سفارش مشتری را به علت عدم موجودی کالا لغو می کند و در مدت زمان کوتای قبل از اینکه مشتری تماس بگیرد مبلغ را مسترد می‌کند و فردای آن روز قیمت کالا را به نسبت تورم دلار افزایش می‌دهد.
دیجی کالا پس از پیگیری مشتری که روز قبل سفارشش برای همین کالا به خاطر عدم موجودی کنسل شده، با تخفیفی جزئی قضیه را پایان می دهد !
قاعدتا اگر فروشنده کالای خاصی را پس از سفارش و پرداخت به هر دلیلی کنسل کند باید خسارت گرانی را بپرداد یا همان کالا را تامین کند .
از طرف دیگر دیجی کالا سفارش و خرید روزهای اخیر مشتریان را در پروفایل شخصی آنها پاک کرده است تا مشتریان نتوانند به خاطر گران فروشی از دیجی کالا شکایت کند. بنابراین با عنوان خرید ناموفق مستندات خریدهای اخیر را پاک کرده امکان پیگیری قضایی را با امحا مدارک و مستندات از بین برده است.

لینک کوتاه خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *